Návrat po prázdninách do kanclu je pruda. Říká kdo?!

Barbora M. Votavová | 10.09.2023
U nás v Riverside Karlín si ho užijete. A klidně i s celou rodinou. Nevěříte? Stavte se od úterý do čtvrtka na našem Riverside Festu. V úterý večer vás čeká akustické vystoupení mladých talentů, ve středu od 20 hodin vystoupí Lenny, ve čtvrtek se zase těšte na velkou party s MALALATA DJ duo. Máme také připravené sportovní hry pro celou rodinu, spoustu drinků a dobrého jídla. Celý Riverside Fest bude pořádná oslava, takže si rovnou pište do diářů datum: 12. až 14. září.

U nás v Riverside Karlín si ho užijete. A klidně i s celou rodinou. Nevěříte? Stavte se od úterý do čtvrtka na našem Riverside Festu. V úterý večer vás čeká akustické vystoupení mladých talentů, ve středu od 20 hodin vystoupí Lenny, ve čtvrtek se zase těšte na velkou party s MALALATA DJ duo. Máme také připravené sportovní hry pro celou rodinu, spoustu drinků a dobrého jídla. Celý Riverside Fest bude pořádná oslava, takže si rovnou pište do diářů datum 12. až 14. září.

Přijďte se rozloučit s létem ve velkolepém stylu. Čekají na vás koncerty, DJs party, grilovačka, zumba pro děti i dospělé, lekce tance a spoustu další zábavy. Na správném fesťáku nesmí samozřejmě chybět ani něco na na zub, takže i vaše chuťové pohárky si přijdou na své. Kompletní program a veškeré info k třídenní akci najdete na facebookové stránce nebo na instagramu River Rinku. Vstup na festival je zdarma! 

Celý kampus Riverside Karlín zkrátka vstupuje do nové etapy života, takže dostal i nové jméno a novinek bude ještě mnohem víc! Riverside Fest je jen první z nich.

A protože se v Karlíně pořád něco děje, tak až dotrsáte na našem festivalu, můžete omrknout i další akce  v okolí. 

Zažít Karlín jinak – Urxova

16. září 2023 od 14 do 22 hodin

Zažijte Karlín jinak, tentokrát v ulicích Urxova a Petra Slezáka! Čeká vás výjimečné odpoledne se sousedy a přáteli z Karlína. Na tradiční karlínské sousedské slavnosti se rozhodně nebudete nudit. Ulice ožijí bohatým programem, který budou organizátoři postupně odhalovat na facebookové události. A pokud chcete přispět i vy, můžete s organizováním akce pomoct. Ozvěte se organizačnímu týmu na vastr@seznam.cz.

Karlínský festival kávy

17. září 2023 od 10 do 18 hodin

Třetí zářijovou neděli si v Karlíně nejvíce užijí milovníci kávy. Na Karlínském náměstí se bude od dopoledních hodin konat tradiční Karlínský festival kávy, kterého se zúčastní ty nejlepší pražírny a kavárny. Návštěvníkům představí jak klasickou přípravu kávy, tak i různé alternativní způsoby nebo třeba i kávové rituály.

Nebude chybět ani pestrá nabídka skvělého jídla, živá hudba a DJ Hlava. Pro děti i pro dospělé bude připraven bohatý doprovodný program a tematické workshopy. Dorazí také umělci z tetovacího salónu Ink culture a Henna Helena, kteří ozdobí vaše těla.

Související články

Stavět se v práci na hlavu vám nepomůže. Říká kdo?
Stavět se v práci na hlavu vám nepomůže. Říká kdo?
Bára Prinzová | 25.03.2024

U nás v Riverside Karlín se teď můžete pustit nejen do stoje na hlavě, ale procvičit si i všechny možné ásany. A to sice v nově otevřeném studiu Prague Yoga Collective přímo v Mississippi House.

Podpora pohybu je jedním z pilířů zdravého pracovního prostředí, na které se zaměřujeme, takže není náhoda, že v budově s certifikací WELL Platinum, můžete zklidnit dech i tep na jógamatce.

Tu pravou HolKu v Karlíně nepotkáš. Říká kdo?
Tu pravou HolKu v Karlíně nepotkáš. Říká kdo?
Bára Prinzová | 06.03.2024

V lednu nám předvedla skvělou zabijačku, během března otevře už natrvalo. Ano, je to ona! Karlínská HolKa v budově Missouri Park si pro vás připravila poctivou českou kuchyni v moderním provedení a třeba i netradiční chuťové kombinace.

HolKa je členem gastronomické rodiny Jsme Kolektiv, která má v Praze několik dalších podniků, jako je třeba karlínské Nejen Bistro, michelský steakhouse Dock House nebo vinohradský Výčep, což je rozhodně záruka kvality!

Že se na Vánoce jenom sedí a jí? Říká kdo?
Že se na Vánoce jenom sedí a jí? Říká kdo?
Lukáš Dlabaja | 19.12.2023

Už máte napečeno, nakoupeno a dokonce i nazdobeno? Tak to je nejvyšší čas jít se ještě před Vánoci sklouznout na led. River Rink u nás v Karlíně už je v plném proudu a těší se na vás. Na ledě se protáhnete a po bruslení se zahřejete poctivým svařákem z Vinařství Kubík.

Imprint


RCP ISC, s.r.o.
Karolinská 650/1
Praha 186 00
Telefon: + 420 233 109 310
Webová stránka: www.caimmo.cz

IČO: 26153378
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze
Spisová značka: C 74998