Návrat po prázdninách do kanclu je pruda. Říká kdo?!

Barbora M. Votavová | 10.09.2023
U nás v Riverside Karlín si ho užijete. A klidně i s celou rodinou. Nevěříte? Stavte se od úterý do čtvrtka na našem Riverside Festu. V úterý večer vás čeká akustické vystoupení mladých talentů, ve středu od 20 hodin vystoupí Lenny, ve čtvrtek se zase těšte na velkou party s MALALATA DJ duo. Máme také připravené sportovní hry pro celou rodinu, spoustu drinků a dobrého jídla. Celý Riverside Fest bude pořádná oslava, takže si rovnou pište do diářů datum: 12. až 14. září.

U nás v Riverside Karlín si ho užijete. A klidně i s celou rodinou. Nevěříte? Stavte se od úterý do čtvrtka na našem Riverside Festu. V úterý večer vás čeká akustické vystoupení mladých talentů, ve středu od 20 hodin vystoupí Lenny, ve čtvrtek se zase těšte na velkou party s MALALATA DJ duo. Máme také připravené sportovní hry pro celou rodinu, spoustu drinků a dobrého jídla. Celý Riverside Fest bude pořádná oslava, takže si rovnou pište do diářů datum 12. až 14. září.

Přijďte se rozloučit s létem ve velkolepém stylu. Čekají na vás koncerty, DJs party, grilovačka, zumba pro děti i dospělé, lekce tance a spoustu další zábavy. Na správném fesťáku nesmí samozřejmě chybět ani něco na na zub, takže i vaše chuťové pohárky si přijdou na své. Kompletní program a veškeré info k třídenní akci najdete na facebookové stránce nebo na instagramu River Rinku. Vstup na festival je zdarma! 

Celý kampus Riverside Karlín zkrátka vstupuje do nové etapy života, takže dostal i nové jméno a novinek bude ještě mnohem víc! Riverside Fest je jen první z nich.

A protože se v Karlíně pořád něco děje, tak až dotrsáte na našem festivalu, můžete omrknout i další akce  v okolí. 

Zažít Karlín jinak – Urxova

16. září 2023 od 14 do 22 hodin

Zažijte Karlín jinak, tentokrát v ulicích Urxova a Petra Slezáka! Čeká vás výjimečné odpoledne se sousedy a přáteli z Karlína. Na tradiční karlínské sousedské slavnosti se rozhodně nebudete nudit. Ulice ožijí bohatým programem, který budou organizátoři postupně odhalovat na facebookové události. A pokud chcete přispět i vy, můžete s organizováním akce pomoct. Ozvěte se organizačnímu týmu na vastr@seznam.cz.

Karlínský festival kávy

17. září 2023 od 10 do 18 hodin

Třetí zářijovou neděli si v Karlíně nejvíce užijí milovníci kávy. Na Karlínském náměstí se bude od dopoledních hodin konat tradiční Karlínský festival kávy, kterého se zúčastní ty nejlepší pražírny a kavárny. Návštěvníkům představí jak klasickou přípravu kávy, tak i různé alternativní způsoby nebo třeba i kávové rituály.

Nebude chybět ani pestrá nabídka skvělého jídla, živá hudba a DJ Hlava. Pro děti i pro dospělé bude připraven bohatý doprovodný program a tematické workshopy. Dorazí také umělci z tetovacího salónu Ink culture a Henna Helena, kteří ozdobí vaše těla.

Související články

Z Karlína do Holešovic za pár minut. Pražské čtvrti spojila dlouho vyhlížená lávka HolKa
Z Karlína do Holešovic za pár minut. Pražské čtvrti spojila dlouho vyhlížená lávka HolKa
Barbora M. Votavová | 11.08.2023

Už dva týdny si můžete zkrátit cestu mezi Karlínem a Holešovicemi po 300 metrů dlouhé lávce, která obě části propojuje přes ostrov Štvanice. Pěšky nebo na kole. HolKu, jak se nové lávce přezdívá, slavnostně otevřeli 28. července představitelé magistrátu, Prahy 7 a 8 a spoluautoři Petr Tej a Marek Blank. Stavba začala v lednu loňského roku a vyšla na téměř 352 milionů korun.

Tipy na cyklocíle pro projížďky z Karlína
Tipy na cyklocíle pro projížďky z Karlína
Tereza Vlková | 27.07.2023

Sucho, špína, prach! Nebo naopak - déšť, louže, zima! Léto ve městě je na nic! Říká kdo?! Jestliže počasí zrovna netropí hlouposti, nasednout na sdílený bike a dojet si po práci pro nějakou legraci je jeden z receptů, jak si užít léto, i když se zrovna neopaluje-te na pláži. A v Riverside Karlín je to tak jednoduché!

Pracovní oběd v Karlíně? Pět podniků, které vás nezklamou
Pracovní oběd v Karlíně? Pět podniků, které vás nezklamou
Barbora M. Votavová | 10.05.2023

Reprezentativní prostředí, vynikající jídlo a perfektní servis. Přesně tohle chceme od podniku, do kterého bychom se nebáli vzít poobědvat důležitého klienta, byznys partnera nebo zkrátka někoho, na koho bychom rádi udělali dojem. Vybrali jsme pět míst v Karlíně, které pro nás všechna tato kritéria do puntíku splňují.

Imprint


RCP ISC, s.r.o.
Karolinská 650/1
Praha 186 00
Telefon: + 420 233 109 310
Webová stránka: www.caimmo.cz

IČO: 26153378
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze
Spisová značka: C 74998