Po práci musíte hned spěchat domů. Říká kdo?

Lukáš Dlabaja | 02.11.2023
Nový revír pro vaše řádění

Po pečlivých přípravách a dlouhém těšení se v Karlíně otvírá podnik, do kterého budete chtít zabloudit. Atmosféra, co se vryje pod kůži, funky drinky a nálož živé hudby. Výjimečný prostor, ještě lepší ozvučení a skvělí lidé. Vítejte v Revíru u řeky, přímo u nás v srdci Karlína.


V našem Riverside Karlín se pro vás otvírá jedinečný prostor. Jmenuje se Revír a první party k příležitosti jeho otevření proběhne v pátek 3. listopadu. Po otvíračce se do Revíru můžete přijít pobavit kdykoli od úterý do soboty. Vedle míchaných funky drinků z kvalitních surovin na vás čekají i domácí limonády nebo něco na zub. A pokud budete chtít ochutnat i různé taneční rytmy, jste také na správné adrese.

Revír je originální místo, kde můžete tančit nebo jen relaxovat při pravidelných tematických hudebních večerech. Ať už vás baví disco, afro, nebo si rádi poslechnete živou hudbu, jistojistě tady zažijete ty nejlepší party v Karlíně.

Přijďte očíhnout nový podnik v budově Missouri Park. Vítejte v Revíru u řeky, v srdci Karlína.

Víc informací ulovíte na revirkarlin.cz

Související články

Návrat po prázdninách do kanclu je pruda. Říká kdo?!
Návrat po prázdninách do kanclu je pruda. Říká kdo?!
Barbora M. Votavová | 10.09.2023

U nás v Riverside Karlín si ho užijete. A klidně i s celou rodinou. Nevěříte? Stavte se od úterý do čtvrtka na našem Riverside Festu. V úterý večer vás čeká akustické vystoupení mladých talentů, ve středu od 20 hodin vystoupí Lenny, ve čtvrtek se zase těšte na velkou party s MALALATA DJ duo. Máme také připravené sportovní hry pro celou rodinu, spoustu drinků a dobrého jídla. Celý Riverside Fest bude pořádná oslava, takže si rovnou pište do diářů datum: 12. až 14. září.

Z Karlína do Holešovic za pár minut. Pražské čtvrti spojila dlouho vyhlížená lávka HolKa
Z Karlína do Holešovic za pár minut. Pražské čtvrti spojila dlouho vyhlížená lávka HolKa
Barbora M. Votavová | 11.08.2023

Už dva týdny si můžete zkrátit cestu mezi Karlínem a Holešovicemi po 300 metrů dlouhé lávce, která obě části propojuje přes ostrov Štvanice. Pěšky nebo na kole. HolKu, jak se nové lávce přezdívá, slavnostně otevřeli 28. července představitelé magistrátu, Prahy 7 a 8 a spoluautoři Petr Tej a Marek Blank. Stavba začala v lednu loňského roku a vyšla na téměř 352 milionů korun.

Tipy na cyklocíle pro projížďky z Karlína
Tipy na cyklocíle pro projížďky z Karlína
Tereza Vlková | 27.07.2023

Sucho, špína, prach! Nebo naopak - déšť, louže, zima! Léto ve městě je na nic! Říká kdo?! Jestliže počasí zrovna netropí hlouposti, nasednout na sdílený bike a dojet si po práci pro nějakou legraci je jeden z receptů, jak si užít léto, i když se zrovna neopaluje-te na pláži. A v Riverside Karlín je to tak jednoduché!

Imprint


RCP ISC, s.r.o.
Karolinská 650/1
Praha 186 00
Telefon: + 420 233 109 310
Webová stránka: www.caimmo.cz

IČO: 26153378
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze
Spisová značka: C 74998